Dnia 17 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł edukacji wczesnoszkolnej”. Konkurs ten miał na celu rozwijanie zainteresowań uczniów, poszerzanie ich wiedzy oraz motywowanie do osiągania jak najlepszych wyników w nauce.
W konkursie wzięli uczniowie klas I-III, którzy z zaangażowaniem przystąpili do rozwiązywania zadań konkursowych. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, rywalizując z rówieśnikami z całej Polski.
P.o. dyrektora szkoły pani Marzena Zasuń pogratulowała wszystkim uczestnikom oraz podkreśliła znaczenie systematycznej pracy i rozwijania swoich pasji. Następnie wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki. Szczególne gratulacje skierowano do laureatów konkursu, którzy uzyskali najlepsze rezultaty i otrzymali wyróżnienia.
Laureatami z naszej szkoły byli:
Klasa I
Eryk Ślusarczyk, Katarzyna Kicińska, Antoni Magdziarz
Klasa II
Maja Janowska
Klasa III
Igor Bazan, Karol Kamiński, Mikołaj Badora, Antoni Beśka
Wręczenie nagród było okazją do docenienia wysiłku uczniów oraz zachęcenia ich do udziału w kolejnych konkursach. Uroczystość przebiegała w miłej i podniosłej atmosferze, a nagrodzeni uczniowie z dumą odbierali swoje dyplomy i upominki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz rozwijania swoich zainteresowań.
Marzena Zasuń
Sylwia Kaczmarzyk
Sylwia Koza




