Bilet powrotny do biblioteki

Bilety rozdane!

Czas ruszać w niesamowitą przygodę!

Czas wrócić do biblioteki!

W związku ze wznowieniem nauki stacjonarnej w klasach młodszych biblioteka szkolna zaprosiła uczniów kl. I – III do udziału w nowej akcji czytelniczej „Bilet powrotny do biblioteki” organizowanej przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”. Akcja jest formą dobrowolnej zabawy, miłego powitania przez bibliotekę uczniów wracających do szkoły z nauczania zdalnego, a w przypadku tych najmłodszych zachętą do pierwszej wizyty.

Mamy nadzieję, że proponowana akcja zachęci uczniów do aktywnego i częstego korzystania z naszego księgozbioru. Zasady udziału w akcji są bardzo proste. Uczniowie klas II i III otrzymali specjalne „imienne bilety powrotne do biblioteki”, uczniowie kl. I „imienne bilety do biblioteki ”, na których po przeczytaniu i oddaniu wybranej przez nich książek konduktor – bibliotekarz kasuje odpowiednią ikonkę. Po skasowaniu całego biletu uczeń otrzyma dyplom za ukończenie akcji. Dla kilku pierwszych osób przewidziano dodatkowo nagrody rzeczowe. Bilety są ważne do 11 czerwca.

Katarzyna Stajner