Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Powiększ obraz

          W dniach 7-8 października na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne. Po długim czasie nieobecności spowodowanym pandemią miło było się spotkać i sprawdzić swoje możliwości w prawdziwej rywalizacji. Uczniowie próbowali swoich sił w czterech konkurencjach…

          W kategorii wiekowej klas I-III  odbył się bieg na 60 m, 200 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. W kategorii klas IV-VIII  bieg na 100 m, bieg na 300 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Nasi uczniowie zaprezentowali się naprawdę wspaniale.

Wśród uczniów klas I-III miejsca na podium zdobyli:

  • Hubert Nowak I m-ce w rzucie piłeczką palantową
  • Jan Kołaczyk II m-ce w biegu na 60 m

Wśród uczniów klas IV-VIII miejsca na podium zdobyli:

  • Martin Szady     I m-ce w biegu na 100 m
  • Dominik Kiciński     I m-ce w biegu na 300 m
  • Miłosz Rogacz     I m-ce w skoku w dal
  • Zuzanna Sokołowska II m-ce w biegu na 100 m
  • Wiktor Henkiel    III m-ce w rzucie piłeczką palantową
  • Julia Brzeska  III m-ce w rzucie piłeczką palantową

Wszystkim uczniom biorącym udział w tych zawodach serdecznie dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły, szczególnie gratuluję zdobywcom medali i życzę wszystkim jeszcze wielu sukcesów sportowych.

                                                                                                                           Joanna Ciuk