Integracyjna wycieczka do Częstochowy

W piątek, 26 stycznia klasy IV-VIII w ramach integracji zespołów wyjechały na wycieczkę do Częstochowy. Pierwszym punktem w programie była wizyta w kręgielni. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy mieli okazję wykazać się sprawnością w rzutach, a także współzawodniczyć z innymi, świetnie się przy tym bawiąc. Zbijanie kręgli, zdobywanie punktów, to wszystko dostarczyło dużo radości, wrażeń i emocji. Ta dyscyplina sportu okazała się dla uczniów ciekawa i nietuzinkowa.

Następnie pojechaliśmy do kina na film: ,,Akademia Pana Kleksa”. Lektura znana wszystkim, film z 1984 roku z Piotrem Fronczewskim w roli Pana Kleksa również, a tu niemałe zaskoczenie, niespodzianka… Współczesna, nowa opowieść, która niesamowitością kolorów, stylizacją bohaterów, ścieżką dźwiękową na każdym z nas zrobiła wrażenie.

Po tym wyjeździe wróciliśmy pełni przeżyć, naładowani pozytywnymi emocjami.

Alicja Kamińska