Wycieczka do Magicznej Krainy w Częstochowie

W piątek, 15.03.2019 r. w ramach niespodzianki z okazji Dnia Kobiet dzieci z grupy „Tygrysy” i „Biedronki” wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Magiczna Kraina” w Częstochowie.

Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek oraz dmuchanych zamków, które już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z licznych tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do Przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw. Biedronki i Tygrysy były zachwycone nowo poznanym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.

Sylwia Koza